Filtr do maski ACTIVE N99

 • Filtr przeznaczony do masek typu ACTIVE. Dłuższe ścięcie widoczne z lewej strony należy umieścić u nasady filtra czyli w części nosowej maski.
  7,00 zł
  / szt.

  FILTR 99

  Pięcio-warstwowy filtr z węglem aktywowanym (Activated carbon) N99 zatrzymuje 99% szkodliwych zanieczyszczeń w postaci pyłów PM10 i PM2.5, spalin, dwutlenku siarki SO2, dwutlenku azotu NO2, ozonu O3, metali ciężkich, dioksyn, węglowodorów rakotwórczych w tym benzo-a-piernu, dymów także papierosowych, przykrych zapachów, alergenów, pyłków, kurzu, pleśni, virusów i bakterii. Pierwsza warstwa włókniny zatrzymuje kurz i alergeny w tym pyłki. Druga warstwa wyłapuje pył o średnicy większej niż 10 µm. Trzecia warstwa to węgiel aktywowany– najważniejsza broń filtra, którego porowata budowa i siła grawitacyjna Van der Waalsa przyciąga i zatrzymuje molekuły otaczających gazów i cieczy o średnicy do 0,1 µm. Tutaj wyłapywane są pyły PM10 i PM 2,5. Czwarta warstwa to otulina węgla aktywowanego zatrzymująca zapachy. Ostatnią piątą warstwę stanowi delikatna i oddychająca bawełna stanowiąca barierę przeciwwilgociową.   Czas pracy filtra zależy od stężenia zanieczyszczeń i waha się od 24 do 48 godzin.

  Opinie użytkowników
  Zapytaj o produkt:

  Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

  E-mail:
  To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
  Pytanie:
  To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
  pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
  pixel